Kariyer Marka Danışmanlığı

Paylaş

Reklam ve Tanıtım Yönetimleri

Kişi ve kurumların reklam ve tanıtım planlamalarında günlük, haftalık, aylık, 3 aylık ve yıllık planlamalar ile doğru reklam algısını yönetebilmeleri için bütçeleri doğrultusunda medya reklam ve tanıtım planlamaları sunmaktır. İlgili tanıtım mecrasının hedef kitle ile örtüşmesini sağlayarak, sektörel bazda ayrıştırılmış stratejiler ile tanıtım faaliyetlerini yürütmektir. Bu anlamda Dijital Medya Kanalları, Dijital Reklamlar, Outdoor & Indoor Reklamlar, Dijital Pazarlama Reklamları, Online & Offline Reklamlar, Açık Hava Reklamları, Billboard Reklamları, Radyo Reklamları, Televizyon Reklamlar, Dergi ve Gazete Reklamları gibi birçok reklam sahasında markanın algısını üst seviyeye çıkmasını sağlamaktır. 

İletişim Sektörüne Yepyeni Bir Soluk

Kurumsal İletişim ve PR Yönetimi

Kariyer Marka Danışmanlığı; Kurumsal İtibar ve Pr Yönetimlerinin tümünde, kişi ve kurumların kamuoyunda tanıtılması, bilinirliğinin artması ve marka değerinin tüketici nezdinde doğru algılanması için hizmet ve faaliyetler yürütmektedir. Hedef kitleniz ile doğru kanallar ve stratejiler oluşturularak algı yönetiminizi en üst seviyeye çıkartacak stratejik planlamalar yapmaktadır. 25 yılı aşkın süredir basın yayın ve medya kanallarındaki uzmanlık ve deneyimlerimizi aşağıdaki hizmetler kapsamında sizlerle buluşturmaktadır.

Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi

Kariyer Marka Danışmanlığı Stratejik Medya İlişkileri Yönetimlerinde; medya ilişkileri hizmetini 2 temel unsur üzerine kurgulamıştır: Strateji ve İçerik. Dil ve özel içeriklerle hazırlanan basın bültenlerini kişi ve kuruma özel fark yaratacak içerikte kamuoyu bilgilerine ve duyurularına sunmak günümüzde önem arz etmektedir. Bu doğrultuda konu-gündem yönetimi gözeterek ve her bir iş ortağına özel olarak hazırlanan periyodik medya stratejisi ekseninde kurgulanan medya planlarını, kuruma/duruma özel içerik üretimleri eşliğinde bünyemizde uygulanmaktadır. Algı yönetimi, itibar yönetimi ve lider iletişimini, stratejik medya ilişkilerinin destekleyicisi ve olmazsa olmaz unsurları olarak ele alarak hizmet ve faaliyetlerimizi bu yönde yürütürüz.

Dijital Mecra Yönetimi ve Dijital Pazarlama İletişimi Yönetimi

- Kurumsal Web Geliştirme - E - Ticaret Siteleri  - Mobil Uygulama & Geliştirme - Özel Projeler - Yapay Zeka - ConsFlow - Varlık Yönetimi - Proje Yönetimi - İK ve Kaynak Yönetimi - İçerik Yönetimi ve Üretimi - Sosyal Medya Danışmanlığı - PPC Reklamlar - Dijital Pazarlama - SEO Danışmanlığı - SEO Arama Motoru Optimizasyonu - Google ADS Reklamları - Gmail Reklamları - Mobil Uygulama Reklamları - Dönüşüm Oranı Optimizasyonu - Web & Mobil Analiz - Google Analytics - Google İçerik Denetimi